Forum dyskusyjne

Mamy przyjemność poinformować, że posiadamy już swoje Forum dyskusyjne. Jest to miejsce w internecie, gdzie będziemy sobie rozmawiać na różne tematy. Znajdziemy tam m.in. działy: Aktualności, OPON, Organizacje członkowskie, Dotacje, Walne Zebranie 2017, Słowo Kongresu, Rodzinne historie, Polityka, Hyde Park czy Ogłoszenia. 

Tym samym Kongres podnosi jakość komunikacji między organizacjami członkowskimi. Nie będziemy już musieli wysyłać hurtowo e-maili. Wystarczy napisać wpis, aby powiadomić się wzajemnie. Forum wprowadza ład i porządek w kwestii informacji.

Jest to zamknięte forum, które adresowane jest dla społeczności Kongresu Polaków w Szwecji. W początkowym, testowym okresie testować go będą tylko członkowie Zarządu Kongresu. Warunkiem rejestracji jest akceptacja Regulaminu i Netykiety Dalej przechodzi się do wypełniania formularza. Login może być imieniem i nazwiskiem albo pseudonimem. Administrator po stwierdzeniu poprawności adresu e-mail włączy Cię do społeczności Forum. Proces weryfikacji może zająć kilka godzin.

Strona internetowa Forum: http://www.forum.polskakongressen.org/

Członków Zarządu Kongresu serdecznie zapraszamy do założenia konta Użytkownika Forum!
Share