Droga do Marzeń – 21 000 km, 34 miasta, 25 marzeń dzieci

Droga_do_MarzenDzisiaj, 14 lipca, w Ośrodku Polskich Organizacji Niepodległościowych,  będzie miało miejsce spotkanie z panem Mateuszem Rosołem, liderem projektu podróżniczo-charytatywnego. Serdecznie zapraszamy!

Miejsce i czas: Sztokholm, Östermalmsgatan 75,  godz. 17:00
Wstęp wolny.

OPIS PROJEKTU​:
1 lipca 2015 roku wyruszam z Krakowa na 3 miesięczną wyprawę autostopem dookoła Europy realizując swoje marzenie. Tym samym chcąc zrobić coś dla innych postanowiłem pomóc 25 dzieciom z krakowskich domów dziecka w spełnieniu ich marzeń. Szukając osób chcących pomóc w spełnieniu marzeń dzieci. Już udało się nam spełnić 3 marzenia!

​Aby promować idee pomagania organizuje spotkania w miastach, w których będę i rozmawiam ze spotkanymi osobami o ich marzeniach i proszę o podzielenie się nimi – robiąc zdjęcia, z których po powrocie powstanie wystawa.

Mam ogromną nadzieje, że idea pomagania i pokonywania własnych barier znajdzie duże poparcie wśród Polonii w Europie dzięki Państwa wsparciu.
Projekt jest inicjatywą non – profit. Partnerem organizacyjnym jest Fundacja dla Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

Idee projektu popiera: Aleksander Doba, Rafał Brzoska oraz Piotr Pogon.

Strona projektu http://theroadtodreams.com/

Share