“Niesamowity koncert, jaki wysoki poziom, co za przeżycie!”

Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, zorganizowany przez Towarzystwo Muzyczne im. S. Moniuszki w Szwecji, we współpracy z wydziałem konsularnym Ambasady RP, obfitował w niespodzianki. Więcej na stronie